Skip Navigation
 

          
        

        
        
        

        

        

                    

O nas

Firma P.P.H.U "AGLOPRIMA" działa na rynku od 1990 r.

Oferta nasza jest skierowana do klientów indywidualnych, biur, serwisów i myjni samochodowych, stacji benzynowych, sklepów, hurtowni, firm transportowych, placówki handlujące chemią gospodarczą oraz zakładów przemysłowych. Od początku naszej działalności konsekwentnie poszerzamy ofertę artykułów, jesteśmy dystrybutorem wielu gatunków włoskich kaw, wysoko gatunkowych herbat w tym Yerba Mate. Prowadzimy również sprzedaż szerokiej gamy artykułów motoryzacyjnych, które znajdziecie Państwo w naszych sklepach stacjonarnych jak również na Allegro i SKLEPIE INTERNETOWYMb>. Obecnie poszerzamy naszą ofertę o rowery elektryczne znanej firmy TRYBECO. Rowery charakteryzują się wieloma zaletami, np zastosowana unikalna bateria w piaście nie stanowi dodatkowego obciążenia dla rowerzysty. Można nie korzystać ze wspomagania, ale świadomość, że ono jest daje poczucie bezpieczeństwa na dłuższych trasach.
Nieustannie pracujemy nad poprawą jakości świadczonych przez nas usług. Efektem tego jest ustabilizowana pozycja na rynku oraz zaufanie naszych klientów do jakości produktu i fachowości naszych pracowników w zakresie usług oferowanych przez nasza firmę. Jako importer i dystrybutor, reprezentujemy takie kategorie jak:

OLEJE I SMARY

 

 

<                                                      

 

 

INNE

 

Posiadamy środki do zabezpieczania bram i ogrodzeń, preparaty do mycia sprzętu biurowego, sanitariatów, silnie zabrudzonych rąk, rusztów pieców oraz grilla, lodówki turystyczne termoelektryczne, sprężarkowe - mrożące zawartość do kilkunastu stopni poniżej zera, również do zabudowy w pojazdach kempingowych i na jachtach, akcesoria elektroniczne do samochodów osobowych i ciężarowych.